top of page
  • Writer's picturePeter Hrubý

Vybrali ste si nás? Pozrite čo Vás čaká ďalej. 👀

💭 Riešenie všetkých vecí okolo svadby vie byť veľmi hektické. Našou komunikáciou sa snažíme proces výberu kameramana pre Vás čo najviac zjednodušiť.

Tento prehľad opisuje čo Vás čaká, ak sa rozhodnete pre naše služby, a spôsob ako bude ďalej prebiehať naša komunikácia až po finálne odovzdanie výsledného videa.


✅ Formulár vyplnený!

✅ Email odoslaný!

✌️ A je to! Prvý krok k Vášmu svadobnému videu máte za sebou. Teraz stačí už len chvíľu počkať na našu odpoveď, v ktorej sa nachádza celá ponuka a odpovede na Vaše prípadné otázky z kontaktného formulára.

Odpovedáme spravidla v rovnaký deň ako odošlete formulár. Prosíme Vás o prípadnú kontrolu spamu v emaile.

📃 Na email Vám príde informácia či je Váš termín u nás stále voľný. Ak áno, pošleme Vám rovno našu ponuku, ktorá je prehľadne rozdelená do 3 balíčkov ESSENTIAL (základný), COMPLET (kompletný) a ELITE (náročný) + doplňujúce služby.

🗓 Po zvolení balíčka Vám potvrdíme rezerváciu dátumu, ktorý ostáva rezervovaný pre Vašu svadbu. Rezervácia je platná až po uhradení zálohy. Tá sa na konci odpočíta z celkovej ceny za video.


🙋‍♂️ Keď bude Váš veľký deň „za rohom“ stretneme sa online alebo osobne, aby sme si dohodli detaily, povedali Vaše predstavy a oboznámili sa s programom svadby. Tento krok je pre nás dôležitý z dôvodu, aby sme sa spoznali ešte pred svadbou a prelomili tak ľady. Proste nech je naša spolupráca pre Vás, aj nás, čo najprirodzenejšia. 😎

Stretnutie prebehne buď osobne alebo online podľa preferencie a časovej výhodnosti.

💒 Následne nás čaká samotný svadobný deň, kde už budem len pracovať a snažiť sa byť neviditeľnou súčasťou svadby pre Vás aj hostí. 😊


🎬 Po svadbe, keď Vám začnú medové týždne sa zároveň začína pre nás najnáročnejšia fáza. Výber a úprava najlepších záberov, ktoré vytvoria z Vášho dňa jedinečnú spomienku, ktorá navždy uchová Váš svadobný deň.

🎞 Potom zostáva už len naša obľúbená posledná fáza: odovzdanie videa. 🤩

USB disk Vám doručíme poštou. Odkaz na online úschovňu, z ktorej si ho môžete stiahnuť dostanete okamžite. A na záver Vám želáme príjemne pozeranie a príjemný návrat do svadobného dňa!

Odovzdať hotové video sa snažím čo najskôr. Záleží koľko spracovávame svadieb pred Vami, spravidla video odovzdávame do 2 až 3 mesiacov, v prípade expresného dodania už do 2 týždňov.

priebeh komunikácie

0 comments

Comments


bottom of page